Služba VD >

Středisko montáží EZS, CCTV

ELEKTRONICKÁ ZABEZPEČOVACÍ  SIGNALIZACE

V této oblasti nabízíme instalaci a projektování elektronické zabezpečovací signalizace z vybraných zahraničích i českých komponentů. 

Základním prvkem systému je zabezpečovací ústředna EZS. Nabízíme široké množství těchto ústředen dle potřeby daného objektu. Ovládacími prvky jsou klávesnice se světelným LED nebo digitálním LCD displejem.

 

Dalšími důležitými prvky EZS jsou: 

•  pohybové detektory

•  detektory tříštění skleněných ploch

•  duální a mikrovlnné detektory

•  detektory úniku kouře, plynu a tepelné detektory

•  magnetické kontakty

•  akustické sirény s blikačem

•  tísňové bezdrátové tlačítka a ovladače systému

•  telefonní komunikátory 

 

Nabízíme instalaci BEZDRÁTOVÉ zabezpečovací signalizace JABLOTRON za vynikající ceny. Výhodou takovéto instalace je nulový zásah do interiéru objektu, protože veškeré komponenty jsou bezdrátové, tudíž není potřeba montáže lišt a kabelů.

Vhodné pro RODINNÉ DOMKY, REKREAČNÍ OBJEKTY a jiné!

 

MOŽNOSTI HLÁŠENÍ NARUŠENÍ OBJEKTU:

 1. lokálně - venkovní siréna, která je samostatně zálohovaná baterií a obsahuje blikač (světelný efekt)/ vnitřní siréna - nezálohovaná, vynikající pro svůj psychologický efekt odrazení narušitele
 2. připojení na pult centralizované ochrany PCO - obnáší ochranu objektu s následným výjezdem zásahové skupiny na narušený objekt a zadržení pachatele
 3. telefonní hlásič - toto zařízení umožňuje, že EZS na Vašem objektu v případě narušení obvolává až   4 Vámi nastavená telefonní čísla a oznamuje Vám předmluvenou poplachovou zprávu.

 

Objekt jsme schopni připojit na náš pult centralizované ochrany. Připojení a příjem zpráv se bude standardně uskutečňovat prostřednictvím pevné telefonní linky. V případě zájmu investora, je možno zálohovat přenos přes níže uvedený RADIOVYSÍLAČ RADOM nebo přes GSM BRÁNU. Toto lze k systému kdykoli dodat. V případě přijetí poplachového signálu z Vašeho objektu na našem operátorském pracovišti, okamžitě vyjíždí na místo naše zásahová skupina a zasahuje proti případnému narušiteli (pokud se nejedná o poplach planý).

 

Rovněž Vám naše firma nabízí své služby v oblasti pravidelných čtvrtletních revizí a roční kontroly na Vašem systému EZS. V případě uzavření servisní smlouvy na tuto činnost Vás každého čtvrt roku navštíví naši technici a provedou KOMPLETNÍ kontrolu celého systému.

 

VÝHODY:

 • záruční a pozáruční servis 
 • pravidelné čtvrtletní revize - dle dohody
 • slevy z pojištění objektů při vykradení u pojišťoven

 

DOCHÁZKOVÉ A PŘÍSTUPOVÉ SYSTÉMY

Přístupové a docházkové systémy slouží k čipové evidenci kontroly vstupů a docházky zaměstnanců dané organizace. Rovněž mohou být použity pro otvírání dveřních systémů. K informacím o jednotlivých vstupech má vždy k dispozici pověřený pracovník firmy prostřednictvím centrálního počítačového serveru prostřednictvím dodaného softwaru. V současné době je moderní propojení těchto informací na mzdové účetnictví. Možnosti tohoto systému kontrol vstupu jsou neomezené a záleží pouze na přání klienta, jak složitý systém si zvolí.

 • elektronický systém docházky je zcela autonomní, nepotřebuje ani počítačové vybavení ani telefonní linku
 • instalace je velice jednoduchá, bez větších zásahů do interiéru
 • k systému lze instalovat elektromagnetické zámky a pomocí čipů lze otvírat i zavírat dveře
 • aktuální informace o tom, kdo se pohybuje v objektu
 • nemožnost kopírovat či zneužít čipy
 • NEOMEZENÉ MOŽNOSTI VARIACÍ

 

SYSTÉM PRŮMYSLOVÝCH KAMER

Kamerové systémy jsou v dnešní době moderními systémy kontroly chráněných prostor. V praxi to znamená instalaci vnitřních či venkovních kamer, pomocí nichž je monitorován prostor na sledovací obrazovce a záznam je pořizován na digitální video (DVR) nebo do počítačového serveru.

 

MOŽNOSTI SYSTÉMU:

1.kamerový systém DVR

Tento systém obsahuje od 1 - xx kamer, sledovací monitor a digitální záznamové video. Obraz z kamer je zaznamenáván na pevný disk a dá se kdykoliv zálohovat na CD, DVD, USB Flash a jiná záznamová zařízení. Také DVR podporuje síťové funkce - přehrávání po internetu či intranetu síti.


2.kamerový systém se záznamem do běžného PC (několik typů video karet)

Tento systém obsahuje od 1 - 16 kamer, videokartu do PC, software. V programu lze nastavit detekci pohybu a záznam. Rovněž je možné prostřednictvím modemu přenášet obraz a signál do vzdáleného počítače.

 

S kamerovými systémy máme dlouholeté zkušenosti. Instalovali jsme u klientů kamerové systémy obsahující 1 kameru až 35 kamer. Na veškeré aplikace používáme špičkové zahraniční komponenty.

 

 


KONTAKT

Zdeněk Pravda
montáž a servis EZS, CCTV
mobil: 721 829 150
e-mail: pravda@sluzbavd.eu